Topic: Pytania przed zakupowe

Andrew S. free asked 4 years ago


Expected behavior Witam, chcę kupić wasz produkt, ale nie wiem czy będę mógł na nim tworzyć to co zamierzam. Moje pytania odnośnie oczekiwań brzmią:

 1. Czy po zakupie waszego produktu będę mógł stworzyć dokładnie to co widać na waszych stronach? Mówiąc dokładnie, mam na myśli pasek boczny który widać po lewej stronie, ale nie taki który widać w wersji demonstracyjnej, który się chowa. A chciałbym żeby był on widoczny przez cały czas lub żebym mógł decydować na których stronach ma on być widoczny a na których nie.
 2. Czy będę mógł stworzyć taki spis zawartości, który widać po prawej stronie podczas przeglądania plików kodu z płynnym przewijaniem po tejże zawartości? Czy można taką funkcję dodać do swoich artykułów tak jak to widać na waszych stronach?
 3. Oraz czy będę mógł stworzyć Layout, który widać na tej stronie: https://developers.google.com/web/fundamentals/media/eme#top_of_page z chowanym lewym panelem bocznym (widać to o co mi chodzi po zmniejszeniu okna przeglądarki) oraz ze zmianą układu spisu treści, który widać po prawej stronie (spis treści układa się pod tytułem w ramce z artykułem a nie w odrębnej części layoutu gdy zmniejszymy okno przeglądarki) Chodzi mi o to by on był wciąż widoczny i nie znikał dla wersji mobilnych. Tak jak się to dzieje u was na stronie.
 4. Nie wiem jak to jest w wersji w Vue, ale chodzi mi o to czy można w niej stworzyć pasek boczny z nawigacją taki który będzie widać na wielu innych stronach tak jak to jest w php, gdzie można za pomocą dołączyć nawigację na stronę którą chcę. Czy można czegoś podobnego dokonać w wersji Vue? Czy musiałbym wybrać wersje JQuerry?

Actual behavior Aktualnie nie widać żeby spis treści zawartości był dostępny dla wersji mobilnych. Nie chodzi mi o prawy pasek boczny z powiązanymi artykułami ale o prawy pasek boczny z zawartością artykułu taki który widać w artykułach z fragmentami kodu.

Resources (screenshots, code snippets etc.) Strona z Layoutem o któy mi chodzi: https://developers.google.com/web/fundamentals/media/eme#top_of_page Czy mógłbym stworzyć coś podobnego za pomocą waszych komponentów? Głównie chodzi mi o układ Layout. Czyli o zachowanie się strony z lewym paskiem bocznym i zachowaniem się spisu zawartości na małych urządzeniach, który układa się pod tytułem artykułu.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


Mikołaj Smoleński staff answered 4 years ago


Witaj @Andurilion,

Myślę, że najlepszym sposobem na sprawdzenie czy nasze komponenty spełniają Twoje oczekiwania jest uruchomienie demo aplikacji napisanej w 100% w Vue. Jest ona aktualizowana co 2 tygodnie i dostępna pod adresem https://vue.mdbootstrap.com/#/.

Dodatkowo, zachęcam też do przetestowania kodu w naszych snippetach. Tam aktualizujemy kod rzadziej, ale za to można korzystać również z wersji PRO i przetestować funkcjonalność naszych komponentów: https://mdbootstrap.com/snippets/.

Wydaje mi się też, że nasz sidenav powinien spełnić Twoje oczekiwania w zakresie Layoutów. Zachęcam do przetestowania go właśnie w naszych snippetach, żeby upewnić się na 100%, że jest to coś czego szukasz.

PozdrawiamPlease insert min. 20 characters.

FREE CONSULTATION

Hire our experts to build a dedicated project. We'll analyze your business requirements, for free.

Status

Resolved

Specification of the issue

 • ForumUser: Free
 • Premium support: No
 • Technology: MDB Vue
 • MDB Version: 6.0.1
 • Device: Laptop
 • Browser: Firefox
 • OS: Windows 10
 • Provided sample code: No
 • Provided link: Yes